Onasor Video

Duyuru ve Kurallar


1 - Onasor Video servisi hakkında en güncel bilgiler sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır. En güncel bilgilere hemen ulaşmak için sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

2 - Bu yarışma sezonunda ödül 7 Ağustos 2017 tarihinde, kazanan video 13 Ağustos 2017 tarihinde açıklanacaktır.

3 - Her yarışma sezonu tamamlandığında yeni bir sezon açılacak, sezon açılışında ödül ve kazanan video açıklanma tarihleri belirtilecektir.

4 - Her kullanıcı bir sezon içinde bir video ile yarışmaya katılabilir. Aynı kişinin bir yarışma sezonu içinde birden fazla video göndermesi veya farklı hesaplar açıp farklı videolar göndermesi yasaktır. Böyle bir durum tespit edildiğinde yarışmacı diskalifiye olur.

5 - Her kullanıcı her yeni sezonda bir adet yeni video gönderebilir.

6 - Video içeriği olarak, kullanıcının diğer Onasor kullanıcıları tarafından en çok beğenileceğini düşündüğü herhangi bir yeteneği, komik ve eğlenceli bir an veya özel olduğunu düşündüğü bir duruma ait videolar olabilir.

7 - Videolar hazırlanırken efekt, kurgu vs amacıyla faklı programlardan yararlanılabilir. Fakat video içeriği tamamen kullanıcı tarafından üretilmiş olmalıdır. Başkalarına ait videolardan filmlerden vs birebir alıntılama yapılamaz.

8 - Videolar en az 10, en fazla 120 saniye olabilir. Tamamen siyah ekran veya resimlerden oluşan videolar geçersiz sayılır. Yölendirme olarak yatay videolar yüklenmesi tavsiye edilir fakat diğer kurallara uyduğu sürece dikey videolar da geçerli sayılır.

9 - Müstehcenlik, ırkçılık, şiddet, aşağılayıcılık, hakaret ve benzeri şekilde toplumu rahatsız edebilecek içerik bulunduran videolar yasaktır.

10 - Videolar değerlendirilirken video izlenme sayısı, videoya puan veren kişi sayısı ve ortalama puanı dikkate alınmaktadır. Sezon bitiminde bu kriterlere göre 1. olan kullancı başka bir jüri veya onaya girmez, direk kazanan olarak ilan edilir. Kazanan video tamamen katılımcılar tarafından belirlenmektedir.

11 - Aynı cihazlarla birden fazla hesap açıp izlenme sayısını ve oylarını artıran videolar sistemimiz tarafından tespit edilip yarışmadan atılacaktır.

12 - Soru ve önerileriniz için video@onasor.com adresine e-posta gönderin.

İletişim

Adres


Yıldız Teknopark A1 Blok No: 1B53

Esenler / İstanbul